Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Kotníkové bandáže RDX

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
XL
Červená
Červená

329 Kč
pár

Tato špičková ortéza na kotník je dokonalým hybridem roztažnosti a pevnosti, díky čemuž boxerům a bojovníkům MMA poskytuje dostatečnou oporu v ringu i při tréninku. Detailní informace

Ověřené na Zboží.cz

Může se vám hodit2

Chránič RDX AB vytvoří dostatečnou oporu kotníku nejen při trénincích kickboxu, Muay Thai, smíšených bojových umění, klasického boxu, fitboxu, ale i v posilovně, při fitness aktivitách jako je například běh a při mnoha dalších sportech. Elastická polyesterová tkanina je opatřena strukturou šetrnou k pokožce a zajišťuje odolnost kotníkové bandáže. Pružný materiál je kompresní a umožňuje jednoduše bandáž nandat i sundat z nohou. Anatomická konstrukce ortézy drží kotník a poskytuje mu potřebnou oporu. Materiál je dostatečně prodyšný a udrží nohy v suchu.

Návlek na nohu poskytuje kompresi pro zatuhlé klouby v kotníku a výrazně zmírňuje napětí. Pohyblivost není omezena a extenze a flexe kotníku zůstává zachována. Extra silná a velmi pružná opora kotníku pro sportovce. Ideální pro prevenci zranění a nezbytná pro zotavení po zánětu šlach nebo výronu. Netopýří design obepíná kotník, speciální guma poskytuje zvýšenou oporu.

 

Detaily produktu

  • Směs tkaniny Polyrastic™ pro optimální pružnost a odolnost proti opotřebení
  • Unikátní netopýří design se přizpůsobí kotníku a udrží ho na místě
  • Elastický materiál Ayz-F™ udrží bandáž na správném místě i při nejtvrdším tréninku
  • Funkce snadného nasazování Slipastic™ pro bezproblémové nasazování a sundávání
  • Vhodný pro podporu rekonvalescence po podvrtnutí, natažení a zánětu šlach a svalů
  • Bez omezení v pohybu
  • Pružná kompresní tkanina
  • Vhodné pro muže ženy i děti

 

Tipy pro výběr velikosti

Pokud neznáte svou velikost, doporučujeme vybírat ji podle rozměrů uvedených v tabulce velikostí. Tu naleznete v produktových obrázcích. Rozměr A měřte přibližně 13 cm nad kotníkem a rozměr B měřte kolem nártu.

Velikosti S, M jsou doporučovány pro děti od 14 let nebo pro ženy.

Péče

Chrániče RDX AB jsou vyrobeny z elastické tkaniny, je možné je při nízkých teplotách prát ručně nebo na jemný cyklus v automatické pračce, aby se nepoškodila elastická vlákna. Před každým použitím je nutné, aby byli vždy chrániče zcela suché. Nevhodné je sušení při vysokých teplotách nebo na přímém slunečním záření.

O značce

Britská společnost RDX Sports byla založena v roce 1999 v Manchestru. Hlavním důvodem jejího vzniku bylo vytvořit evropskou konkurenci americkým, japonským a mexickým značkám orientujícím se na bojová umění. Tyto značky neodpovídaly potřebám průměrného britského bojovníka cenou ani kvalitou. RDX se proto vydala svou vlastní cestou a daří se jí dále rozvíjet myšlenku bojových sportů a fitness. V dnešní době je vedoucí britskou značkou jejíž vysoce kvalitní a propracované produkty, za přijatelné ceny, jsou známé po celém světě.

Parametry
Materiál Polyester
Barva ČervenáČernáModrá

Alternativní produkty1