Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Profesionální zápasové boxerské rukavice REVGEAR F1 Competitor - Bílá

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

2 090 Kč
pár

Rukavice F1 je v současné době oficiální bojovou rukavicí světoznámé propagace muay thai LIONFIGHT Detailní informace

Kód produktu: P00591

Rukavice REVGEAR F1 Competitor získaly svou pověst díky svému štíhlému designu a vynikajícímu rozložení hmotnosti, což je v ringu klíčové. Jejich celokožená konstrukce v mexickém stylu s šněrováním zajišťuje nejen sílu úderu, ale také ochranu zápěstí. Práce na těchto rukavicích nebyla o ničem jiném než o dokonalosti. Společnost REVGEAR strávila dlouhých 10 let vývojem modelu F1 Competitor ve spolupráci s špičkovými sportovci a trenéry, jako je Juan Cervantes nebo Joey Rodriguez, aby dosáhla optimálního výsledku. Tyto rukavice jsou schváleny Nevadskou státní atletickou komisí pro profesionální zápasy a jsou používány špičkovými organizacemi jako Lion Fight nebo Victory.

Jejich šněrování po celé délce zápěstí poskytuje výjimečnou ochranu a stabilitu, zatímco silné pěnové polstrování kloubů minimalizuje riziko zranění, aniž by to ovlivnilo sílu úderu. Celokožená konstrukce z prvotřídní kůže a pevné švy zajišťují vysokou odolnost proti nárazům. Tyto rukavice jsou nejen funkční, ale také stylové. Jejich elegantní design v kombinaci s kvalitním provedením a špičkovými materiály je dělají oblíbenou volbou mezi boxerskými a kickboxerskými profesionály. Navíc jsou k dispozici v různých velikostech a klasických barvách, takže si každý může najít svůj vlastní styl.

Pokud hledáte rukavice, které vám poskytnou nejen konkurenční výhodu, ale také důvěru ve vaše vybavení, rukavice REVGEAR F1 Competitor jsou tou správnou volbou. Jsou to rukavice, které vám pomohou dosáhnout vítězství a připraví vás na každý další zápas.

Detaily

  • Štíhlý design s vynikajícím rozložením hmotnosti
  • Celá konstrukce z prvotřídní kůže00
  • Vysoce odolné vrstvené pěnové polstrování kloubů
  • Dokonalá poloha palce
  • Šněrování po celé délce zápěstí pro výjimečnou ochranu a stabilitu
  • Pevné švy pro vysokou odolnost proti nárazům
  • Schváleno NSAC pro profesionální zápasy

SCHVÁLENO

F1 je schválena Nevadskou státní atletickou komisí pro profesionální zápasy a používají ji Lion Fight, Victory, Duel Grand Prix a další špičkové organizace.

STYL a STŘIH

Boxerské rukavice F1 Competitor jsou elegantní a stylové, ale určené do ringu. Když v nich vyjdete ven, budete se cítit připraveni na všechny soupeře. Šněrování po celé délce zápěstí pevně, ale pohodlně sedí bez volných míst. Ochrana kloubů se při použití pásky a gázy dokonale přizpůsobí vašim rukám a vytvoří bezešvou, jednotnou pěst, která působí přirozeně, ale zároveň chráněně. Model REVGEAR F1, který je k dispozici v řadě klasických barev, je ve vašem rohu až do závěrečného gongu, a proto si ho oblíbili jak boxeři, tak kick-boxeři.

OCHRANA

Model F1 je vyroben se silným pěnovým polstrováním kloubů, aby nedošlo ke zranění, ale je dostatečně štíhlý, abyste měli jistotu, že při každém úderu zasadíte knokautující úder. Šněrování po celé délce zápěstí udržuje ruku a paži v dokonalé rovině a dává vám jistotu, že se vám zápěstí při silových úderech na hlavu a tělo soupeře nepřetočí. I když při zásahu do jater zachytíte loket, nebudete se muset obávat, že byste z následných úderů vytáhli sílu.

KONSTRUKCE

Rukavice REVGEAR F1 Competitor mají celokoženou konstrukci z vysoce kvalitní kůže, vrstvené pěnové polstrování a dlouhé ochranné zápěstí, které rovnoměrně rozkládá hmotnost po celé rukavic. Pevné prošití a kvalitní konstrukce rukavice vám poskytne vše, co si můžete od soutěžní rukavice přát.

Parametry
Materiál Pravá kůže
Barva Bílá