Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Loketní chrániče RDX HY

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Černá

599 Kč
pár

Chraňte své lokty pomocí této špičkové boxerské loketní ochrany od firmy RDX! Je vyrobena z lehkého pružného materiálu Ayz-F™, který vás neomezí v pohybu. Detailní informace

Kód produktu: P00054

Ověřené na Zboží.cz

Může se vám hodit2

Extra lehké chrániče loktů RDX z uhlíkových vláken jsou ideální pro téměř všechny sporty. Polstrování je vyrobeno z extra lehkého uhlíkového vlákna a vnější potah z protiskluzového elastického materiálu. Jsou navrženy tak, aby přilnuly k paži a zároveň absorbovaly nárazy. Kompresní technologie podpoří krevní oběh a zpevní celou oblast lokte a nabízí velmi snadné natažení a sundání chráničů. Poskytují tím velmi účinnou ochranu před zraněním. Technologie Dri-FIT odvádí vlhkost a udrží vás v suchu a pohodlí. Nízkoprofilová konstrukce je navržená tak, aby chrániče pevně držely na svém místě, nabízí tak přirozené a bezpečné nošení za všech okolností.

Chrániče RDX HY získaly certifikát kvality CE od společnosti SATRA TECHNOLOGY. Výzkumné a vývojové testy prokázaly, že vydrží přibližně o 30 % déle než běžné chrániče loktů.

           

Detaily produktu:

  • Lehké polstrováním z tkaniny z uhlíkových vláken
  • Nízká váha
  • Kompresní konstrukce rukávu pro podporu lepšího průtoku krve
  • Technologie MMT™ pro odvod vlhkosti a nulový zápach
  • Pružný materiál Ayz-F™ navržený tak, aby obepínal loket a zajišťoval bezpečné uchycení
  • Certifikát CE od společnosti SATRA TECHNOLOGY

 

Tipy pro výběr:

Výběr správné velikosti chráničů je nezbytný pro zajištění maximální bezpečnosti a pohodlí. Při výběru je doporučováno řídit se rozměry, které udává výrobce. Ty najdete v obrázcích u produktu. Obvod ruky měřte přibližně 10 cm nad loketním kloubem. Pokud si nebudete jistí s výběrem velikosti, obraťte se na nás, rádi vám poradíme.

Velikost S a M jsou vhodné pro děti od 14let.

Rozměry uváděné v tabulce jsou orientační, mohou se cca o 0,5 cm lišit.

 

Péče:

Aby si vaše chrániče zachovali své typické vlastnosti, doporučujme vám při péči o ně, dodržovat několik zásad. Vzhledem k tomu, že chrániče holení RDX HY jsou vyrobené z pružné elastické tkaniny, je možné je velmi šetrně prát. Doporučujme je prát ručně v mýdlové vodě nebo v roztoku pracího gelu, při nízkých teplotách maximálně 30 °C. Před dalším použitím je nutné ho nechat zcela vyschnout. Nevhodné je sušení při vysokých teplotách nebo na přímém slunečním záření.

O značce:

Britská společnost RDX Sports byla založena v roce 1999 v Manchestru. Hlavním důvodem jejího vzniku bylo vytvořit evropskou konkurenci americkým, japonským a mexickým značkám orientujícím se na bojová umění. Tyto značky neodpovídaly potřebám průměrného britského bojovníka cenou ani kvalitou. RDX se proto vydala svou vlastní cestou a daří se jí dále rozvíjet myšlenku bojových sportů a fitness. V dnešní době je vedoucí britskou značkou jejíž vysoce kvalitní a propracované produkty, za přijatelné ceny, jsou známé po celém světě.

Parametry
Materiál Směsná tkanina
Barva Černá