Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Boxerské rukavice RIVAL RS11V Evolution - Bílá

Varianta neexistuje
14oz

4 750 Kč
pár

Evoluci sparingových rukavic přináší Rival - nové zapínání na zápěstí Wrist-lock 2, díky kterému rukavice opravdu pevně fixují vaši ruku. Extra silné pěnové polstrování o síle 5 cm a vnitřní materiál se systémem AirFlow Control, který vyplňuje i vnější část dlaně, zajišťuje velkou prodyšnost. Detailní informace

Kód produktu: P00308

Ověřené na Zboží.cz

Boxerské rukavice RS11V jsou nejprodávanějšími sparingovými rukavicemi společnosti Rival. Jsou vyrobeny z velmi odolného mikrovlákna se vícevrstvým pěnovým polstrováním. Tradiční systém šikmých popruhů V-Strap Wrist Lock 2 společnosti RIVAL, kuželový design manžety a měkká látková vnitřní podšívka - to vše tvoří dokonalé boxerské rukavice.

Detaily produktu:

  • Přiléhající (těsnější) střih
  • Měkká, polstrovaná vnitřní podšívka
  • Tradiční manžeta Rival s úhlem 15°
  • Systém V-Strap Wrist Lock 2 
  • Konstrukce z velmi bohatého mikrovlákna PU
  • Extra silné, 2" (50mm) vrstvené pěnové polstrování speciálně navržené pro intenzivní sparingové použití
  • Systém AirFlow Control
  • Vyšívaná a tištěná grafika Rival
  • Materiál: Umělá kůže

Doporučení pro výběr váhy:

Rukavice RS11V jsou navržené jako bojové rukavice, proto jsou fyzicky menší než objemnější sparingové rukavice. 

Pro výběr vhodné velikosti rukavic doporučujeme jako hlavní vodítko především obvod ruky. Hmotnost boxera by měla sloužit pouze jako sekundární vodítko. Všechny rozměry a hmotnosti jsou přibližné a slouží jako referenční údaje. Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Upozornění:

Vzhledem k tomu, že při výrobě našich sparingových rukavic se používá vrstvená kombinace pěn a také různá hustota, důrazně doporučujeme, abyste si své nové sparingové rukavice před použitím ve sparingu "vyzkoušeli" na pytli a/nebo v úderových rukavicích po dobu alespoň 10 až 20 kol.

O značce Rival:

"Ve společnosti Rival věříme, že zatímco ostatní společnosti jsou obchodníci, kteří se snaží proniknout do světa boxu, my jsme hrdí na to, že jsme lidé od boxu, kteří se snaží proniknout do světa obchodu."

Od počátku byla značka Rival zaměřena na špičkovou sféru profesionálního boxerského trhu. Existuje nespočet levných značek, ale cílem společnosti Rival je vyrábět rukavice a vybavení v té nejlepší možné kvalitě, které mohou s plnou důvěrou používat všichni špičkoví amatéři, profesionálové a tělocvičny.

Parametry
Materiál Syntetická kůže
Barva Bílá

Alternativní produkty5