Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Boxerské rukavice Hayabusa S4BG - Modrá

Varianta neexistuje
L/16oz

1 790 Kč
pár

Jedinečné boxerské rukavice Hayabusa S4 pro začátečníky a středně pokročilé vznikly propojením precizních výrobních postupů, dlouhotrvajících výzkumů a snahou o minimální náklady. Detailní informace

Kód produktu: P00131

Ověřené na Zboží.cz

Tyto rukavice pro začátečníky jsou ideální pro práci s pytli a trénink. Chrání vaše klouby a zajišťují pohodlí při zdokonalování techniky. Špalíkové polstrování poskytuje skvělou oporu zápěstí. Tyto boxerské rukavice mají přetvarovaný ergonomický střih a pěnové polstrování pro dostatečnou ochranu kloubů. Rukavice S4 mají také oblíbený „potní palec“ převzatý z vyšší řady T3. Materiál připomínající semiš pohltí pot a při tréninku snadno setřete palcem pot z obličeje.

Boxerské rukavice Hayabusa S4 se zaměřují na bezpečí a pohodlí. Polstrování ze vstřikované pěnové výplně poskytne vynikající ochranu kloubům a pěnová dlaha dostatečně podepře a zpevní zápěstí a zabrání tak nepříjemným ohybům. Rukavice S4 jsou vytvořené pro trénink bez bolesti, díky tomu můžete trávit více času trénováním a vaše ruce to vydrží. Tyto rukavice byly vyrobeny tak, aby vydržely pořádný nápor. Vnější plášť je z extrémně odolné PU veganské kůže a vstřikovaná pěnová výplň, tvoří odolnou kompaktní hmotu. Ta ochrání ruce i klouby a zároveň vydrží roky tréninku. 

Boxerské rukavice S4 jsou ideální pro začátečníky, kteří začínají s lekcemi boxu, fit boxu, muay thay, kickboxu a dalších kontaktních sportech, kdy potřebujete bezpečnou ochranu.

 

Detaily produktu:

 • Vyrobeny z PU veganské kůže
 • Při výběru velikosti je nutné řídit se obvodem ruky v cm.
 • Polstrování s dlahou podporuje a vyrovnává zápěstí
 • Vstřikovaná pěna poskytuje ochranu kloubů skvěle tlumící nárazy
 • Ergonomie rukou a přirozený střih eliminují namáhání rukou
 • Palec z mikrovlákna usnadňuje otírání potu
 • Hladká vnitřní podšívka z Nylonu s technologií XT2®
 • Zapínání na suchý zip
 • Vzdušná síťovaná dlaň pro odvětrávání
 • Pěnová úchopová lišta
 • Nejlepší pro začátečníky/středně pokročilé

 

Doporučení pro výběr velikosti:

Boxerské rukavice z řady S4 jsou značené velikostmi XS, S, M, L. Při výběru velikosti je nutné řídit se obvodem ruky v cm. Tyto velikosti odpovídají vahám XS - 10oz, S - 12oz, M - 14oz, L - 16oz. Pro jednodušší vyhledání vhodné váhy a velikosti se řiďte informacemi z tabulky velikostí. Pokud si nebudete jistí s výběrem, kontaktujte nás prosím, rádi vám s výběrem poradíme.

Podrobnější tabulky najdete v obrázcích produktu a v části tabulka velikostí.

Velikost 

Obvod dlaně v cm
S 20 a méně
M 21 - 23
L 24 a více

 

 

 

 

 

 

Parametry
Materiál Syntetická kůže
Barva Černá/modrá

Alternativní produkty4