Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Recenze boxerských rukavic CLETO REYES Velcro Training

Rozhodli jsme se, že otestujeme tréninkové rukavice Cleto Reyes. Chceme vědět, jestli jsou opravdu tak dobré, jak o nich známí fighteři tvrdí. Hledáme odpovědi na několik nejčastějších otázek.

Jsou opravdu tou nejlepší volbou pro všechny boxery?

O značce Cleto Reyes se tvrdí, že je jednou z nejuznávanějších značek v boxu, která vyvíjí ty nejkvalitnější rukavice. Jejich tréninkové rukavice se kvalitou vyrovnají jejich profesionálním bojovým rukavicím. Mají originální design v mexickém stylu a od dalších značek rukavic se liší tím, že mají menší vycpávku v oblastech kloubů pěsti. Proto jsou označovány jako "puncher's gloves". Tento rozdíl vede k vyšší síle úderu, ale k menším míře ochrany rukou.

Nejtypičtějším znakem je jejich dokonalé přizpůsobení se rukám. Když si je nasadíte, máte pocit jako byste je ani neměli. Jsou měkké a lehké. Ten pocit se musí jednoduše zažít, nedá se jednoduše popsat. I amatér pozná rozdíl při nasazení rukavic Cleto Reyes a jejich konkurence. Prostě, když si je nandáte na ruce, poznáte to.

Rukavice Cleto Reyes používajá mnoho slavných fighterů, patří mezi ně například Manny Pacquiao, Juan Manuel Marquez, Kelly Pavlik, Marcos Maidana, Amir Khan a řada dalších špičkových bojovníků. Boxerskému světu je představil slavný Muhhamad Ali při jednom ze svých zápasů. Jsou oblíbené mezi fightery, kteří chtějí naplno využít potenciál své síly při úderu.

 

K čemu se rukavice Cleto Reyes nejvíce hodí?

Tréninkové rukavice Cleto Reyes mohou používat muži i ženy. Nejvhodnější jsou pro sparing, těžké pytle, trénink s boxovacími pytli a trénink obecně. Řadí se mezi nejlepší tréninkové rukavice na trhu, mají důmyslně navržený systém podpory palce a zápěstí. Jsou vyrobeny ze 100% kůže a mají voděodolné nylonové polstrování. Tyto jedinečné rukavice by vám neměli chybět, v případě, že se poohlížíte po kvalitních rukavicích, které vám vydrží několik let. Díky široké škále dostupných barev můžete projevit svůj jedinečný styl.

Pokud budete trénovat s rukavicemi Cleto Reyes, vystřelí váš adrenalin při trénincích na maximum. Budou vás totiž chránit jen tak akorát, abyste předešli zlomeninám a výronům, ale zároveň vám umožní cítit syrovou sílu úderů. Tyto rukavice vám poskytnou vzrušení při tréninku a větší uvědomění si vaší vlastní síly. 

 

Jaké jsou vlastnosti tréninkových rukavic Cleto Reyes?

Ikonické tréninkové rukavice Cleto Reyes vypadají a působí jako rukavice šampionů. Prodloužený kožený pásek pro pevné a rychlé nastavení lépe zpevní zápěstí. Jsou z pravé kůže a mají tradiční design, který odpovídá bezkonkurenční pověsti značky. Zvětšený emblém Cleto Reyes je všitý do úderové plochy a zapínací pásky na zápěstí. Rukavice jsou v oblasti úderu podstatně ztečené, což má za následek méně objemný vzhled. 

 

Jakou ochranu poskytne polstrování?

Úderová plocha těchto tréninkových rukavic má plných 5 cm polstrování, které chrání vaše ruce a zároveň vám umožní cítit sílu ve vašich úderech. Podpůrný mechanismus pro palec a prsty je navržen tak, aby lépe, než konkurenční tréninkové rukavice zabraňoval vykloubení a zlomení. Polstrování je také chráněno před poškozením vlhkostí, protože nylonová podšívka rukavic účinně brání nasáknutí vlhkosti a zničení polstrování.

Jaká je kvalita a životnost?

Tyto rukavice se musí nejdříve „obouchat“, což znamená, že po jejich zakoupení je lepší používat je několik tréninků pouze při tréninku s pytlem. Na sparing je vezměte až po důkladném „obouchání“, kdy rukavice změknou. Je to důležité z hlediska bezpečí vašeho sparing partnera. Všechno toto je součástí procesu, kdy se rukavice budou přizpůsobovat vaší ruce a vy si na ně budete zvykat. 

 

Jaké jsou nevýhody rukavic?

Pokud nejste příznivci ztenčeného polstrování a přiléhavého střihu nebudou pro vás tyto rukavice vhodné. Můžete chybějící polstrování nahradit adekvátní přípravou rukou a používat ochranné návleky na ruce, ale výhodnější bude vybrat jiný typ rukavic např. Cleto Reyes Extra Padinng. 

Za další nevýhodu může být považována vyšší pořizovací cena. Ale díky precizním postupům použitým při jejich výrobě, kvalitním materiálům a speciálně navrženému úchopu s vámi vydrží roky tréninku. 

Závěr

Jsme jednoznačně přesvědčeni, že rukavice Cleto Reyes Training jsou skvělou volbou pro všechny, kteří mají rádi box pro jeho podstatu. Pro vyjádření síly a kontroly. Takže, kdo z vás se nebojí své vlastní síly, neváhejte. 

Doporučené produkty4