Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Jak rozeznat originál Cleto Reyes rukavice od padělku?

Výroba a prodej padělaných produktů poškozuje nejen tuto značku, ale může přímo ohrozit i vás, konkrétně vaše zdraví. Nekvalitně vyrobené rukavice mohou vést ke zranění kloubů, šlach i svalů paží. Mimo to mohou tyto produkty obsahovat materiály nebezpečné pro vaše zdraví. 

Dnes máme pro vás tipů, jak rozeznat originální boxerské rukavice Cleto Reyes od padělku. Takže chcete-li ověřit pravost Cleto Reyes, doporučujeme vám před a po nákupu provést tyto kroky:

1. Porovnejte, zda cena není podezřele nízká

Rukavice Cleto Reyes jsou vyráběny s vysokými výrobními standarty a z nejkvalitnějších materiálů. To znamená, že cena nemůže být příliš nízká, v tom případě by se pravděpodobně jednalo o padělek.

2. Po nákupu zkontrolujte kvalitu

Jako první ověřte vůni, kůže má svůj typický pach, podle něj snadno odhalíte použitý materiál. Poté vyzkoušejte měkkost a pružnost kůže. Rukavice se vám musí sedět pohodlně na ruky. K rozpoznání kvality rukavic, jsou zapotřebí určité zkušenosti. Pokud je sami nemáte, požádejte o radu svého trenéra. 

3. Sériové číslo

 Na každém páru rukavic Cleto Reyes musí být vyražen sériový kód. Pokud kód není uveden, zakoupené rukavice nejsou originální. Na obrázku níže vidíte, jak sériový kód vypadá. 

Sériový kód rukavic Cleto Reyes

4. Logo 

V horní části rukavic Cleto Reyes je samolepka s logem. To by mělo být na dotek lehce vyvýšené s lesklým odleskem. Má zřetelně ohraničené okraje. 

Vezměte prosím na vědomí, že logo na horní části originálních rukavic Cleto Reyes se může časem uvolnit (i po několika trénincích). To je naprosto normální a nemá to vliv na výkon rukavic.

5. Detaily

Je důležité zaměřit se na detaily. Zkontrolujte kvalitu šití, stehy musejí být stejně dlouhé, nikde nesmí vyčnívat přebývající nitě. Štítek s váhou rukavice je tkaný a obšívaný. 


Rukavice Cleto Reyes jsou vyráběné s úctou a pokorou k bohaté historii mexického boxu a každý pár v sobě nese kus této historie.

Doporučené produkty4