Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Cleto Reyes boxerské rukavice jsou známé na celém světě

„Mezi boxery je značka Cleto Reyes velmi oblíbená. Má štíhlý profil, je lehčí a co nejdůležitější, má vrstvu vycpávky z koňských žíní, která má tendenci se v průběhu hry zplošťovat a tvrdnout. Proto boxerské rukavice Cleto Reyes používejte, pokud chcete soupeře vyřadit.“

    Freddie Roach

 

Boxerské rukavice Cleto Reyes jsou mezinárodně uznávané pro své ruční řemeslné zpracování a mají svou velmi výraznou tradici v boxu. Rukavice Cleto Reyes jsou v Mexiku zdrojem hrdosti. Jejich dobrá pověst je založena na tradičním zpracování a precizní ruční výrobě v Bangkoku.

Rukavice jsou vyráběny z nejkvalitnější hovězí kůže a koňských žíní. Jejich kvalita přitáhla pozornost mnoha špičkových, ale i méně známých fighterů z celého světa, i přestože Cleto Reyes nenabízí dohody o podpoře. 

Rukavice Cleto Reyes pomohly ke špičkovým výkonům

Muhammad Ali

Tento slavný boxer dostal Cleto Reyes do centra pozornosti v roce 1978 v jednom ze svých posledních zápasů. Odmítl nosit značku rukavic, která ho sponzorovala. Poté mu bylo zakázáno používat značku Cleto Reyes veřejně a do ringu směl vstoupit pouze se zalepeným logem. S tím ale boxer nesouhlasil a domluvil se svým trenérem, aby mu v ringu pásku, která logo skrývala, strhnul. Muhammad Ali si na své poslední vítězství proti Leonu Spinksovi opět vzal tyto rukavice a v nich získal svůj titul v těžké váze.

  "Nebojuji, pokud to není s rukavicemi Cleto Reyes"

                                                    - Muhammad Ali

Manny Pacquiao

„Pacquiao věří v Cleto Reyes“, říká jeho trenér Freddie Roach, „a v ničem jiném se necítí dobře“. 

Filipínský profesionální boxer věří této značce a s pomocí rukavic Cleto Reyes dosahuje neuvěřitelných výsledků. V roce 2015 Floyd Mayweather zpochybnil Mannyho výběr rukavice před jejich bojem s argumentem, s tím že nesplňuje jejich smlouvu, ale jeho k jeho výhradám nebylo přihlédnuto.

Juan Manuel Márquez

Tento mexický profesionál používal pouze rukavice Cleto Reyes a je těžké si představit, že by bojoval v ringu bez nich. Marquezova kariéra trvala přes dvacet let a vyboxoval 64 zápasů. Nicméně, jeho nejznámější zápasy byly proti Mannymu  Pacquiaovi. Ve svém posledním zápase triumfoval Marquez ve velkém stylu a v 6. kole porazil Pacquiaa, samozřejmě jeho oporou byly právě tyto rukavice.

Mike Tyson

 „Iron Mike Tyson“ byl nejmladším boxerem, který vyhrál titul v těžké váze, když mu bylo pouhých 20 let. Tyson měl pestrou kariéru, ve svých mladých letech tomuto sportu dominoval, ale jeho pobuřující a kontroverzní činy, jako je kousnutí Evandera Holyfielda do ucha v ringu, pokazily jeho pověst.

Lennox Lewis

Lennox byl trojnásobným mistrem světa v těžké váze a je uznáván jako nejlepší ze své generace. Na rozdíl od Tysona odešel ze sportu s nepokaženou pověstí. Lewis a Tyson se utkali v roce 2002, oba bojovníci měli na sobě rukavici Cleto Reyes.

Lennox Lewis o boji s Tysonem:

"Kdybych to neudělal, bez ohledu na to, kolik jsem toho dosáhl, bez ohledu na to, kolik dalších zápasů jsem vyhrál, vždy by se našli lidé, kteří by řekli: "Ano, Lennox byl dobrý, ale nikdy by nedokázal porazit Tysona."

George Foreman

Tento boxer se stal v pouhých 24 letech králem těžké váhy. Spolu s Alim se účastnil pravděpodobně nejslavnějšího zápasu všech dob, ‚The Rumble in the Jungle‘ v Zairu v roce 1974. Ve věku 45 let, tedy o 23 let později mu WBC nabídla boj se šampionem Shannonem Briggsem. Tento kontroverzní zápas Foreman prohrál většinovým rozhodnutím, přestože mnoho odborníků bylo toho názoru, že Foreman zápas jednoznačně vyhrál. Oba bojovníci měli na sobě boxerské rukavice Cleto Reyes.

Sugar Ray Leonard

Sugar Ray se v 80. letech účastnil mnoha legendárních zápasů včetně bojů s Thomasem Hearnsem, Robertem Duránem a Marvinem Haglerem. Vyhrál zlato na hrách v roce 1976 a jako profesionál nebyl poražen až do svého prvního střetnutí s Robertem Duranem v roce 1980. Poté spolu bojovali ještě třikrát, přičemž Sugar Ray Leonard překonal svou počáteční porážku a vyhrál další dvě střetnutí. Oba si během svého druhého zápasu vybrali rukavice Cleto Reyes.

Evander Holyfield

Vyhrál mistrovství světa v těžké váze čtyřikrát. Během jeho boxerské kariéry se utkal s mnoha bojovníky v těžké váze a nikdy nepatřil těm, kteří by se vyhýbali boji. Jeden z nejznámějších zápasů během Holyfieldovy kariéry byl ten s Riddickem Bowem. Oba bojovníci se spolu utkali v 90. letech celkem třikrát, kdy byl Holyfield dvakrát poražen a na vrchol se dostal Bowe se dvěma výhrami. Výsledek jejich posledního zápasu v roce 1995, který vyhrál opět Bowe technickým knocoutem v osmém kole, byl označován jako sporný.

Doporučené produkty4