Platba na 3 splátky a bez navýšení!

RDX Noir Series rukavice Grappling shooter F15

Varianta neexistuje
XL
Černá

1 099 Kč
pár

MMA hybridní rukavice RDX T15 Noir poskytují optimální odolnost proti nárazům díky kompaktní a polstrované formě MG-1. Detailní informace

Kód produktu: P00127

Ověřené na Zboží.cz

Může se vám hodit2

MMA grapplingové rukavice RDX T15 Noir poskytují optimální odolnost proti nárazům díky kompaktní a polstrované formě MG-1. Y-Volar design dlaně přináší vylepšenou technologii ventilace, která pomáhá udržet vaše ruce v suchu a zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu. Systém rychlého zapínání EZ zajišťuje, že vaše rukavice zůstanou na správném místě. Nabízí také velmi snadné nasazování a sundávání. Díky všestrannému designu a elegantnímu zevnějšku nemají graplingové rukavice RDX T15 Noir v bojovém průmyslu konkurenci. Umělá kůže ConvEX Skin vytvořená speciálně pro tento typ rukavic a zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost. ´

 

Detaily produktu:

  • Polstrovaný výlisek MG-1 pro účinné rozptýlení nárazu, který chrání vaše klouby
  • Y-Volar design dlaně zlepšuje přirozený úchop a účinně provzdušňuje dlaně
  • Systém zapínání na háčky a smyčky Quick-EZ pro snadné a bezpečné uchycení
  • Průmyslové šití zajišťuje dlouhou životnost po celou kariéru
  • Tvarovaná očka na prsty umožní snadné zatnutí ruky v pěst
  • Umělá kůže ConvEX Skin je velmi odolná
  • Odolná zesílená konstrukce
  • Perfektně padnoucí střih
  • Unikátní design

 

Výběr velikosti:

Aby vám rukavice co nejlépe padly, změřte si obvod rukou těsně pod klouby. Nejlépe je změřit obě ruce a při výběru velikosti použít velikost té větší a poté je porovnejte s rozměry v tabulce, kterou najdete v obrázcích pod produktem. Můžete se také obrátit na nás, rádi vám s výběrem pomůžeme. 

Velikosti S, M jsou doporučovány jako velikost vhodná pro věkovou kategorii od 14 let nebo pro ženy. 

Péče:

Aby se vaše rukavice zachovali své vlastnosti, máme pro vás pár tipů. Vzhledem k tomu, že rukavice jsou vyrobeny z PU kůže, jsou náchylné na poškození, které způsobují soli a kyseliny obsažené v potu.  Po každém tréninku je proto otřete z vnější strany a nechte volně vyschnout. Použít můžete i deodorizer rukavic, který schnutí výrazně urychlí. Nikdy je nesušte přímo u zdroje tepla ani na slunci, vysoké teploty nevratně poškozují kůži i materiály využívané k výplním. 

PU kůže často značená jako eko kůže vypadá a na dotek působí stejně jako pravá kůže. Na výrobu je použita polyurethanová pryskyřice a velmi jemné mikrovlákno. Mezi výhody tohoto materiálu patří: měkká textura, nízká hmotnost, vysoká trvanlivost a snadná údržba.

O značce:

Britská společnost RDX Sports byla založena v roce 1999 v Manchestru. Hlavním důvodem jejího vzniku bylo vytvořit evropskou konkurenci americkým, japonským a mexickým značkám orientujícím se na bojová umění. Tyto značky neodpovídaly potřebám průměrného britského bojovníka cenou ani kvalitou. RDX se proto vydala svou vlastní cestou a daří se jí dále rozvíjet myšlenku bojových sportů a fitness. V dnešní době je vedoucí britskou značkou jejíž vysoce kvalitní a propracované produkty, za přijatelné ceny, jsou známé po celém světě.

Parametry
Materiál Polyester, Syntetická kůže
Barva Černá

Alternativní produkty5