Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Rashguard RDX CRL T15

Varianta neexistuje
2XL

887 Kč
ks

Dokonalá ochrana, komprese a termoizolace, to je rashguard RDX CRL T15. Detailní informace

Kód produktu: P00187

Ověřené na Zboží.cz

Sportovní rashguard dlouhým rukávem je vyroben z odolné a pružné kompresní tkaniny. Díky tomu je vhodný na všechny intenzivní tréninky jako je BJJ, Muay Thai, No-Gi a dalších sporty jsou například basketbal, fotbal, baseball, běh, posilování nebo jízda na kole. Vysoká elasticita v kombinaci s rozšířenými panely v podpažních partiích usnadňuje a zpříjemňuje jeho nošení. Termoizolační vlastnosti se postarají o zachování optimální teploty těla, při všech typech sportů. Komfortní ploché švy termokompresního trička zajišťují maximální pohodlí o vysokou odolnost. Kompresní materiál podporující střed těla je ideální pro nošení během dlouhých a únavných tréninků.


Detaily produktu:

 • Dlouhé rukávy, kulatý výstřih
 • Ploché švy pro vysokou odolnost, pružnost a pohodlí
 • Rozšířené panely v podpaží
 • Termoizolační vlastnosti
 • Rychleschnoucí
 • Prodyšná tkanina
 • Chrání pokožku před popálením od rohože
 • Extrémně pružná tkanina
 • Pro všechny typy tréninků
 • Materiál: 94% polyester a 6%spandex
 • Lze prát v pračce

Tipy pro výber velikosti:

Při výběru velikosti přihlédněte k rozměrům produktu uvedených v tabulce velikostí v obrázcích produktu. Uvedené rozměry měřeny na volně položeném oblečení bez natažení. Doporučujeme vybírat vaší standartní velikost.


Péče o produkt:

Produkt je možné prát v pračce a sušit v sušičce na prádlo při nízkých teplotách. Vždy dodržujte pokyny výrobce uvedené na štítku výrobku. 


O značce RDX:

Britská společnost RDX Sports byla založena v roce 1999 v Manchestru. Hlavním důvodem jejího vzniku bylo vytvořit evropskou konkurenci americkým, japonským a mexickým značkám orientujícím se na bojová umění. Tyto značky neodpovídaly potřebám průměrného britského bojovníka cenou ani kvalitou. RDX se proto vydala svou vlastní cestou a daří se jí dále rozvíjet myšlenku bojových sportů a fitness. V dnešní době je vedoucí britskou značkou jejíž vysoce kvalitní a propracované produkty, za přijatelné ceny, jsou známé po celém světě.

Move - Improve - Evolve

Tři slova, která symbolizují proces sebezdokonalování; poslání, se kterým každý souzní. Jsme tu proto, abychom se stali nejlepšími bez rozdílu rasy, kultury nebo schopností. Společně toho dosáhneme, když se včerejší boje stanou dnešními odrazovými můstky.

 V čem jsou naše výrobky jedinečné?

Od roku 1999 získáváme a zpracováváme naše ručně vyráběné produkty s celosvětovou sítí. Díky nízkým nákladům jsou naše odolné výrobky užitečné pro box, MMA, Muay Thai i vzpírání, kulturistiku nebo jógu.

Proč nás baví to, co děláme?

Jsme navrženi tak, abychom pomáhali sebezdokonalování s každým úderem, a stáváme se tak součástí cesty zákazníků. Společně s našimi váženými zákazníky plánujeme posouvat, zlepšovat a vyvíjet se.

Parametry
Materiál Směsná tkanina, Polyester
Barva Černá

Alternativní produkty7