Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Rashguard/legíny RDX CTL T15

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

887 Kč
ks

Dokonalá ochrana, komprese a termoizolace, to jsou kompresní kalhoty RDX CTL T15. Detailní informace

Kód produktu: P00189

Ověřené na Zboží.cz

Kompresní kalhoty RDX T15 jsou vyrobeny z odolné a pružné tkaniny. Ergonomický design kompresních kalhot umožňuje snadnou a neomezenou mobilitu a zároveň poskytuje kompresi při tréninku MMA, boxu, Muay Thai a dalších podobných sportů. Jsou ale také vhodné na dalších sporty jsou například basketbal, fotbal, baseball, běh, posilování nebo jízda na kole. Vysoká elasticita a termoizolační vlastnosti se postarají o zachování optimální teploty těla. Komfortní ploché švy zajišťují maximální pohodlí o vysokou odolnost. Kompresní materiál je ideální pro nošení během dlouhých a únavných tréninků.

Detaily produktu:

  • Ploché švy pro vysokou odolnost, pružnost a pohodlí
  • Silný pružný pas pro pevné uchycení.
  • Termoizolační vlastnosti
  • Rychleschnoucí
  • Prodyšná tkanina
  • Chrání pokožku před popálením od rohože
  • Technologie 4-way stretch umožňuje maximální rozsah pohybu
  • Pro všechny typy tréninků
  • Materiál: 94% polyester a 6%spandex
  • Lze prát v pračce

Tipy pro výber velikosti:

Při výběru velikosti přihlédněte k rozměrům produktu uvedených v tabulce velikostí v obrázcích produktu. Uvedené rozměry měřeny na volně položeném oblečení bez natažení. Doporučujeme vybírat vaší standartní velikost.

Péče o produkt:

Produkt je možné prát v pračce a sušit v sušičce na prádlo při nízkých teplotách. Vždy dodržujte pokyny výrobce uvedené na štítku výrobku. 

O značce RDX:

Britská společnost RDX Sports byla založena v roce 1999 v Manchestru. Hlavním důvodem jejího vzniku bylo vytvořit evropskou konkurenci americkým, japonským a mexickým značkám orientujícím se na bojová umění. Tyto značky neodpovídaly potřebám průměrného britského bojovníka cenou ani kvalitou. RDX se proto vydala svou vlastní cestou a daří se jí dále rozvíjet myšlenku bojových sportů a fitness. V dnešní době je vedoucí britskou značkou jejíž vysoce kvalitní a propracované produkty, za přijatelné ceny, jsou známé po celém světě.

Move - Improve - Evolve

Tři slova, která symbolizují proces sebezdokonalování; poslání, se kterým každý souzní. Jsme tu proto, abychom se stali nejlepšími bez rozdílu rasy, kultury nebo schopností. Společně toho dosáhneme, když se včerejší boje stanou dnešními odrazovými můstky.

 V čem jsou naše výrobky jedinečné?

Od roku 1999 získáváme a zpracováváme naše ručně vyráběné produkty s celosvětovou sítí. Díky nízkým nákladům jsou naše odolné výrobky užitečné pro box, MMA, Muay Thai i vzpírání, kulturistiku nebo jógu.

Proč nás baví to, co děláme?

Jsme navrženi tak, abychom pomáhali sebezdokonalování s každým úderem, a stáváme se tak součástí cesty zákazníků. Společně s našimi váženými zákazníky plánujeme posouvat, zlepšovat a vyvíjet se.

Parametry
Materiál Směsná tkanina, Polyester
Barva Černá

Alternativní produkty3