Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Chrániče holení RDX T1 King

Varianta neexistuje
L

1 390 Kč
pár

Tyto lehké chrániče holení inspirované šampiony vás nezatíží. Detailní informace

Kód produktu: P00132

Ověřené na Zboží.cz

Zůstaňte hbití a lehcí na nohou, abyste si udrželi náskok před soupeři. Jsou vyrobeny s dvěma druhy polstrování. Gelové výplně pro rovnoměrné rozložení nárazů a pěnové polstrování, které odolá kopancům a úderům. Dokonale přiléhají k noze a díky dvojitému zapínání Quick-EZ™ zůstanou na svém místě a nestáčejí se i při nejtvrdším kopech. Podšívka pro odvod vlhkosti, zabrání hromadění potu a díky tomu brání vzniku nepříjemnému zápachu.

Protiskluzové a tvarované pro bezkonkurenční pohodlí v ringu. Certifikát CE společnosti SATRA TECHNOLOGY. Schváleno FEDERAZIONE ITALIANA GRAPPLING MIXED MARTIAL ARTS (FIGMMA).

 

Detaily produktu:

  • Shell Shock GEL™ pro tlumení a rovnoměrné rozložení nárazu
  • Polstrování Supremo-Shock Foam™ pro účinné tlumení nárazů.
  • Podšívka QD-1™ se schopností odvádět vlhkost, která vás udrží v suchu
  • Zapínání na háčky a smyčky Quick-EZ™ pro pevné uchycení a nulový pohyb
  • Certifikát CE společnosti SATRA TECHNOLOGY
  • Kvalitní umělá kůže Maya HIDE
  • Schváleno FEDERAZIONE ITALIANA GRAPPLING MIXED MARTIAL ARTS (FIGMMA)
  • Švédská federace smíšených bojových umění (SMMAF)
  • Nízká váha
  • Ergonomický tvar 

Tipy pro výběr velikosti:

Správná velikost chráničů je nezbytná pro zajištění maximální bezpečnosti a pohodlí. Standardně se vybírá podle výšky postavy, přitom je vhodné přihlédnout i k délce holeně. Při výběru správné velikosti je všeobecně doporučeno řídit se velikostní tabulkou výrobce, kterou najdete v obrázcích produktu. Můžete se také obrátit na nás, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Rozměry v tabulce velikosti jsou orientační mohou se cca o 0,5 cm lišit. 
Pokud budete váhat mezi dvěma velikostmi vždy volte tu nižší.

Péče:

Aby si vaše chrániče zachovali své typické vlastnosti, doporučujme vám při péči o ně, dodržovat několik zásad. Vzhledem k tomu, že chrániče holení RDX T1R jsou vyrobeny z umělé kůže, může jejich integritu narušit sůl a kyseliny obsažené v potu. Proto jim po každém tréninku věnujte trochu svého času, otřete je z vnější strany a nechte volně vyschnout. Nikdy ale nesušte rukavice přímo u zdroje tepla a nevystavujte je slunečnímu záření. Vysoké teploty mohou totiž kůži i výplňové materiály nevratně poškodit.

O značce:

Britská společnost RDX Sports byla založena v roce 1999 v Manchestru. Hlavním důvodem jejího vzniku bylo vytvořit evropskou konkurenci americkým, japonským a mexickým značkám orientujícím se na bojová umění. Tyto značky neodpovídaly potřebám průměrného britského bojovníka cenou ani kvalitou. RDX se proto vydala svou vlastní cestou a daří se jí dále rozvíjet myšlenku bojových sportů a fitness. V dnešní době je vedoucí britskou značkou jejíž vysoce kvalitní a propracované produkty, za přijatelné ceny, jsou známé po celém světě.

Parametry
Materiál Syntetická kůže
Barva Černá

Alternativní produkty1