Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Trenérská vesta Fairtex TV1

Je navržena s cílem efektivně tlumit všechny druhy úderů, včetně pěstí, kopů, úderů kolenem a kombinací. Detailní informace

Kód produktu: P00447

Produkt již není v nabídce

Ověřené na Zboží.cz

Detaily produktu:

- Materiál: Syntetická kůže
- Velikost: Univerzální
- Polstrování: Čtyřvrstvá pěna - tužší a hustší vnější vrstva, měkčí vnitřní vrstva
- Funkce: Tlumí všechny typy úderů - pěsti, kopů, údery kolenem, kombinace
- Vhodné pro: Muay Thai, MMA, Kickboxu, Full contact nebo K1
- Lehký a tvarovaný design pro pohodlné dlouhodobé používání
- Přední a boční bílé zásahové terče
- Ramenní a bederní klipsový popruh pro snadné použití

Popis produktu:

Trenérská vesta Fairtex TV1 je nezbytným profesionálním doplňkem pro trénink v bojových sportech, jako je box, Muay Thai, MMA, Kickbox nebo K1. Je navržena s cílem efektivně tlumit všechny druhy úderů, včetně pěstí, kopů, úderů kolenem a kombinací. Tato vesta je vyrobena z kvalitní syntetické kůže a disponuje čtyřvrstvým systémem polstrování, který zahrnuje tužší a hustší vnější vrstvu a extra měkkou vnitřní vrstvu pro maximální absorpci nárazů.

Svým tvarovaným designem a nízkou hmotností umožňuje dlouhodobé pohodlné nošení, což je klíčové pro tréninkové relace. Vesta je vybavena předními a bočními bílými zásahovými terči pro zvýšení cvičené přesnosti a účinnosti. Ramenní a bederní klipsový popruh pak zajišťuje snadné a rychlé použití vesty, což je důležité zejména při intenzivním tréninku. Celkově je trenérská vesta Fairtex TV1 ideálním partnerem pro každého trenéra i žáka, který hledá spolehlivý a výkonný nástroj pro zdokonalení svých dovedností a technik v bojových sportech.

Parametry
Materiál Syntetická kůže
Barva ČernáBílá