Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Boxerské rukavice RIVAL RS2V 2.0 Super - Černá

Varianta neexistuje
18oz

4 499 Kč
pár

Sparingové boxerské rukavice RS2V Super jsou profesionální volbou pro náročné tréninky, za přívětivou cenu. Díky vynikající ochraně, vylepšené opoře zápěstí s úhlovým systémem popruhů Ergo Xtreme jsou tyto rukavice jedněmi z boxerských rukavice s nejlepším poměrem ceny a kvality. Detailní informace

Kód produktu: P00199

Ověřené na Zboží.cz

Sparingové rukavice RIVAL RS2V 2.0 Super jsou vyrobeny z vylepšené, nové, ultra odolné vnější suroviny, ale se stejnou dlouhodobou trvanlivostí, jakou jste očekávali od RIVAL Original. Jsou vybaveny vícevrstvým pěnovým polstrováním, šikmým popruhovým systémem Ergo Xtreme společnosti RIVAL, kuželovým designem manžety a měkkou látkovou vnitřní podšívkou. Vytištěná grafika RIVAL a silikonová nášivka RIVAL na popruhu.

 Detaily produktu:

  • Vyrobeno ze super odolného mikrovlákna
  • Vícevrstvá pěnová výplň
  • Úhlový systém popruhů Ergo Xtreme společnosti Rival
  • Kuželovitý design manžety
  • Měkká vnitřní podšívka z pěnové tkaniny
  • Grafika Rival s potiskem
  • Silikonová nášivka Rival na popruhu
  • Materiál: Umělá kůže

Upozornění:

Vzhledem k tomu, že při výrobě našich sparingových rukavic se používá vrstvená kombinace pěn a také různá hustota, důrazně doporučujeme, abyste si své nové sparingové rukavice před použitím ve sparingu "vyzkoušeli" na pytli a/nebo v úderových rukavicích po dobu alespoň 10 až 20 kol.

Doporučení pro výběr váhy:

Pro výběr vhodné velikosti rukavic doporučujeme jako hlavní vodítko především obvod ruky. Hmotnost boxera by měla sloužit pouze jako sekundární vodítko. Všechny rozměry a hmotnosti jsou přibližné a slouží jako referenční údaje. Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

O značce Rival:

"Ve společnosti Rival věříme, že zatímco ostatní společnosti jsou obchodníci, kteří se snaží proniknout do světa boxu, my jsme hrdí na to, že jsme lidé od boxu, kteří se snaží proniknout do světa obchodu."

Od počátku byla značka Rival zaměřena na špičkovou sféru profesionálního boxerského trhu. Existuje nespočet levných značek, ale cílem společnosti Rival je vyrábět rukavice a vybavení v té nejlepší možné kvalitě, které mohou s plnou důvěrou používat všichni špičkoví amatéři, profesionálové a tělocvičny.

Parametry
Materiál Syntetická kůže
Barva Černá

Alternativní produkty1