Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Boxerské rukavice RIVAL RS1 2.0. Ultra

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

5 190 Kč
pár

Šněrovací sparingové rukavice RS1 jsou dokonalou kombinací pohodlí, ochrany, profesionálního výkonu a dokonalosti, díky využití moderních technologií při výrobě a výzkumu. Detailní informace

Kód produktu: P00244

Ověřené na Zboží.cz

Sparingové rukavice Rival RS1 jsou vyrobené z nového, mimořádně odolného a vylepšeného vnějšího mikrovlákna. Vaše ruce boudu chráněny vícevrstvým pěnovým polstrováním a systém Angled Lace Track. Tato jedinečná a originální inovace nejenže nabízí nový a dynamický způsob nastavení velikosti obvodu zápěstí, ale také poskytne dokonalé "šněrování", které nabízí nejlepší přizpůsobení a stabilitu. Systém Angled Track se stal charakteristickým rysem celé naší řady Rival. Vytištěná grafika RIVAL a silikonová nášivka RIVAL na popruhu.

 Detaily produktu:

  • Vyrobeno z odolného mikrovlákna
  • Vícevrstvé pěnové polstrování s vysokou hustotou
  • Systém Rival Angled Ergo Lace Track System
  • Kuželovitý design manžety
  • Měkká vnitřní podšívka z pěnové tkaniny
  • Grafika Rival s potiskem
  • Silikonová nášivka Rival na popruhu
  • Materiál: Umělá kůže

Upozornění:

Vzhledem k tomu, že při výrobě našich sparingových rukavic se používá vrstvená kombinace pěn a také různá hustota, důrazně doporučujeme, abyste si své nové sparingové rukavice před použitím ve sparingu "vyzkoušeli" na pytli a/nebo v úderových rukavicích po dobu alespoň 10 až 20 kol.

Doporučení pro výběr váhy:

Pro výběr vhodné velikosti rukavic doporučujeme jako hlavní vodítko především obvod ruky. Hmotnost boxera by měla sloužit pouze jako sekundární vodítko. Všechny rozměry a hmotnosti jsou přibližné a slouží jako referenční údaje. Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

O značce Rival:

"Ve společnosti Rival věříme, že zatímco ostatní společnosti jsou obchodníci, kteří se snaží proniknout do světa boxu, my jsme hrdí na to, že jsme lidé od boxu, kteří se snaží proniknout do světa obchodu."

Od počátku byla značka Rival zaměřena na špičkovou sféru profesionálního boxerského trhu. Existuje nespočet levných značek, ale cílem společnosti Rival je vyrábět rukavice a vybavení v té nejlepší možné kvalitě, které mohou s plnou důvěrou používat všichni špičkoví amatéři, profesionálové a tělocvičny.

Parametry
Materiál Syntetická kůže
Barva Černá

Alternativní produkty1