Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Boxerské rukavice Hayabusa T3 LX - Vintage

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

5 390 Kč
pár

Ručně vyráběné boxerské rukavice Hayabusa T3 LX Vintage mají nejlepší inovativní zapínací systém, jaký kdy byl vytvořen. A to zapínání na dva pásky oběma směry. Detailní informace

Ověřené na Zboží.cz

Může se vám hodit2

Detaily produktu:

  • Vyrobené z nejkvalitnější italské zrnité kůže
  • Podšívka, která díky technologii XT2® zachová delší dobu svěžest
  • Vysoce odolná konstrukce
  • Dual-X® plus 4x Fusion Splinting pro extra zpevnění zápěstí
  • Technologie vícevrstvé pěny (Deltra-EG™) pro maximální ochranu rukou
  • Zapínání: Dual-X®na suchý zip s vloženou gumou
  • Podšívka Tkanina AG™ regulující teplotu
  • Ergonomická poloha přišitého palce

Boxerské rukavice Hayabusa T3 jsou ideální pro středně pokročilé/pokročilé úrovně tréninku boxu a kickboxu, vynikají odolnou konstrukcí, která je pohodlná i pro dlouhodobé nošení. Pro rukavice Hayabusa T3 LX byla použita nejkvalitnější 100% italská zrnitá kůže. Zrna kůže jsou viditelná a rukavice jsou hladké na dotek i na omak. Protože italská zrnitá kůže vydrží nejdéle, jsou rukavice LX odolné proti poškození a stárnutí. Každý pár je pečlivě vyroben s dokonalostí a precizností. Rukavice nejenže podávají bezkonkurenční výkon, ale také úžasně vypadají.

Konstrukce těchto boxerských rukavic je ideální pro sparing, trénink na lapách nebo prostě jen pro boxování na podložkách či pytlích. Vícevrstvá pěnová technologie zajišťuje ochranu kloubů a fúzní dlahová podpůrná konstrukce se postará o vyrovnání zápěstí.

Je samozřejmostí, že tyto boxerské rukavice jsou mají ergonomickou polohou přišitého palce. Ergonomický design se promítá do volnosti pohybu, což také zvyšuje pohodlí. Perforovaná dlaň zlepšuje proudění vzduchu, aby vaše ruce zůstaly v pohodě a v suchu. Rukavice na rukách téměř necítíte, když je nasadíte na ruce, budete mít pocit jako byste na sobě měli druhou kůži.

Bezpečný střih, kvalitní materiály a prvotřídní ochrana jsou výsledkem rozsáhlého výzkumu. Zapínání na suchý zip Dual-X® s vloženou gumou je intuitivní a zajišťuje pevné uchycení, které je nezbytné pro bezproblémové a jisté sparingy. Vnitřní tkanina AG™ reguluje teplotu vašich rukou. Technologii Dual-X® plus 4x Fusion Splinting™ zpevní ruku a zápěstí a udržuje je v jedné rovině, to je zásadní pro vaši ochranu. Klouby jsou také chráněny před poškozením díky technologii Deltra-EG™. Tato technologie nabízí rozsáhlou ochranu kloubů pomocí několika vrstev pěny.

O jejich kvalitě a výkonu navíc jasně vypovídá i dvojité ocenění časopisu Men's Health Magazine za nejlepší boxerské rukavice v roce 2019/2020.

Doporučení pro výběr váhy:

Doporučené použití od výrobce je následující: 10-12oz pro pytle/chrániče a 14-16oz pro pytle/chrániče, partnerské cvičení a sparing. V produktových obrázcích dále naleznete tabulku velikostí od výrobce.

 

Péče:

Vzhledem k tomu, že rukavice jsou vyráběny z pravé kůže, jsou náchylné na poškození solí a kyselinami, které obsahuje pot. Jednoduché zásady péče o ně, mohou výrazně prodloužit jejich životnost. Důležité rukavice po každém tréninku otřít z vnější strany a nechat zvolna vyschnout. Nevhodné je sušení u zdroje tepla nebo na přímém slunečním záření.

O značce:

Hayabusa získala pověst firmy, která se při vývoji svých produktů, noří hluboko do technických dat, provádí vědecké výzkumné studie a uplatňuje zpětnou vazbu od uživatelů jejich produktů. Je proslulá výrobou jedněch z nejlepších dostupných produktů pro Jiu-Jitsu. 

Hayabusa se řídí filozofií Kaizen. Tento systém vyjadřuje snahu o neustálá zlepšení, která se však nerealizují jednorázovými velkými inovačními skoky, ale zdokonalováním i těch nejmenších detailů. Toho lze dosáhnout jen zpochybněním statusu quo. Každou jednotlivou součást produktu podrobit zkoumání a pokoušet se o její zlepšení. To je to, co Hayabusa představuje.

Parametry
Materiál Pravá kůže
Barva Hnědá

Alternativní produkty1