Boxerské rukavice Hayabusa T3 - černá


Další barevné varianty:

 

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

3 790 Kč
pár

Boxerské rukavice Hayabusa T3 jsou ideální pro různé úrovně tréninku boxu a kickboxu. Mají nejlepší inovativní zapínací systém, jaký kdy byl vytvořen. A to zapínání na dva pásy na suchý zip, oběma směry. Více

Výrobce: HAYABUSAKód produktu: P00072 Doprava a platba

Ověřené na Zboží.cz

Může se vám hodit2

Detaily produktu:

  • Podšívka, která díky technologii XT2® zachová delší dobu svěžest
  • Rychlé otírání potu díky super měkkému palci
  • Vysoce odolná konstrukce
  • Dual-X® plus 4x Fusion Splinting pro extra zpevnění zápěstí
  • Technologie vícevrstvé pěny (Deltra-EG™) pro maximální ochranu rukou
  • Zapínání: Dual-X®na suchý zip s vloženou gumou
  • Podšívka Tkanina AG™ regulující teplotu
  • Vysoce odolná kůže Vylar® Engineered Leather
  • Ergonomická poloha přišitého palce

Boxerské rukavice Hayabusa T3 vynikají odolnou konstrukcí, která je pohodlná i pro dlouhodobé nošení. Jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů. Umělá kůže Vylar byla vyvinuta speciálně pro extrémní zátěž, je odolnější než klasická pravá kůže. Ať boxujete na jakékoliv úrovni, jistě chcete rukavice, na které se můžete spolehnout. Konstrukce těchto boxerských rukavic je ideální pro sparing, trénink na lapách nebo prostě jen pro boxování na podložkách či pytlích.

Je samozřejmostí, že tyto boxerské rukavice mají ergonomickou polohou přišitého palce. Ergonomický design se promítá do volnosti pohybu, což také zvyšuje pohodlí. Perforovaná dlaň zlepšuje proudění vzduchu, aby vaše ruce zůstaly v pohodě a v suchu. Rukavice na rukách téměř necítíte, když je nasadíte na ruce, budete mít pocit jako byste na sobě měli druhou kůži.

Bezpečný střih, kvalitní materiály a prvotřídní ochrana jsou výsledkem rozsáhlého výzkumu. Zapínání na suchý zip Dual-X® s vloženou gumou je intuitivní a zajišťuje pevné uchycení, které je nezbytné pro bezproblémové a jisté sparingy. Vnitřní tkanina AG™ reguluje teplotu vašich rukou. Jemný materiál na palcích rukavic je ideální k otírání potu z čela. Technologii Dual-X® plus 4x Fusion Splinting™ zpevní ruku a zápěstí a udržuje je v jedné rovině, to je zásadní pro vaši ochranu. Klouby jsou také chráněny před poškozením díky technologii Deltra-EG™. Tato technologie nabízí rozsáhlou ochranu kloubů pomocí několika vrstev pěny.

O jejich kvalitě a výkonu navíc jasně vypovídá i dvojité ocenění časopisu Men's Health Magazine za nejlepší boxerské rukavice v roce 2019/2020.

 

Doporučení pro výběr váhy:

Doporučené použití od výrobce je následující: 10-12oz pro pytle/chrániče a 14-16oz pro pytle/chrániče, partnerské cvičení a sparing. 

Péče:

Vzhledem k tomu, že rukavice jsou vyráběny z Vylar kůže, jsou náchylné na poškození solí a kyselinami, které obsahuje pot. Jednoduché zásady péče o ně, mohou výrazně prodloužit jejich životnost. Důležité rukavice po každém tréninku otřít z vnější strany a nechat zvolna vyschnout. Nevhodné je sušení u zdroje tepla nebo na přímém slunečním záření.

O značce:

Hayabusa získala pověst firmy, která se při vývoji svých produktů, noří hluboko do technických dat, provádí vědecké výzkumné studie a uplatňuje zpětnou vazbu od uživatelů jejich produktů. Je proslulá výrobou jedněch z nejlepších dostupných produktů pro Jiu-Jitsu. 

Hayabusa se řídí filozofií Kaizen. Tento systém vyjadřuje snahu o neustálá zlepšení, která se však nerealizují jednorázovými velkými inovačními skoky, ale zdokonalováním i těch nejmenších detailů. Toho lze dosáhnout jen zpochybněním statusu quo. Každou jednotlivou součást produktu podrobit zkoumání a pokoušet se o její zlepšení. To je to, co Hayabusa představuje.

Parametry
Materiál Umělá kůže
Barva Černá

Tabulka velikosti T3

Alternativní produkty9