Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Boxerské rukavice Hayabusa S4BG - Fialová

Varianta neexistuje
XS/10oz

1 790 Kč
pár

Jedinečné boxerské rukavice Hayabusa S4 pro začátečníky a středně pokročilé vznikly propojením precizních výrobních postupů, dlouhotrvajících výzkumů a snahou o minimální náklady. Detailní informace

Kód produktu: P00257

Ověřené na Zboží.cz

Tyto rukavice pro začátečníky jsou ideální pro práci s pytli a trénink. Chrání vaše klouby a zajišťují pohodlí při zdokonalování techniky. Špalíkové polstrování poskytuje skvělou oporu zápěstí. Tyto boxerské rukavice mají předtvarovaný ergonomický střih a pěnové polstrování pro dostatečnou ochranu kloubů. Rukavice S4 mají také oblíbený „potní palec“ převzatý z vyšší řady T3. Materiál připomínající semiš pohltí pot a při tréninku snadno setřete palcem pot z obličeje.

Boxerské rukavice Hayabusa S4 se zaměřují na bezpečí a pohodlí. Polstrování ze vstřikované pěnové výplně poskytne vynikající ochranu kloubům a pěnová dlaha dostatečně podepře a zpevní zápěstí a zabrání tak nepříjemným ohybům. Rukavice S4 jsou vytvořené pro trénink bez bolesti, díky tomu můžete trávit více času trénováním a vaše ruce to vydrží. Tyto rukavice byly vyrobeny tak, aby vydržely pořádný nápor. Vnější plášť je z extrémně odolné PU syntetická kůže a vstřikovaná pěnová výplň, tvoří odolnou kompaktní hmotu. Ta ochrání ruce i klouby a zároveň vydrží roky tréninku. 

Boxerské rukavice S4 jsou ideální pro začátečníky, kteří začínají s lekcemi boxu, fitboxu, muay thai, kickboxu a dalších kontaktních sportech, kdy potřebujete bezpečnou ochranu.

 

Detaily produktu:

  • Vyrobeny z PU veganské kůže
  • Polstrování s dlahou podporuje a vyrovnává zápěstí
  • Vstřikovaná pěna poskytuje ochranu kloubů skvěle tlumící nárazy
  • Ergonomie rukou a přirozený střih eliminují namáhání rukou
  • Palec z mikrovlákna usnadňuje otírání potu
  • Hladká vnitřní podšívka z Nylonu s technologií XT2®
  • Zapínání na suchý zip
  • Vzdušná síťovaná dlaň pro odvětrávání
  • Pěnová úchopová lišta
  • Nejlepší pro začátečníky/středně pokročilé

 

 

Doporučení pro výběr váhy:

Boxerské rukavice z řady S4 jsou značené a  rozlišované nejen podle váhy, ale i standartními velikostmi XS, S, M, L. Tyto velikosti odpovídají vahám XS - 10oz, S - 12oz, M - 14oz, L - 16oz. Pro jednodušší vyhledání vhodné váhy a velikosti se řiďte tabulkami, které naleznete v obrázcích u produktu.

 

Péče:

Vzhledem k tomu, že rukavice jsou vyráběny z umělé kůže neboli PU kůže, jsou náchylné na poškození solí a kyselinami, které obsahuje pot. Jednoduché zásady péče o ně, mohou výrazně prodloužit jejich životnost. Důležité rukavice po každém tréninku otřít z vnější strany a nechat zvolna vyschnout. Nevhodné je sušení u zdroje tepla nebo na přímém slunečním záření.

O značce:

Hayabusa získala pověst firmy, která se při vývoji svých produktů, noří hluboko do technických dat, provádí vědecké výzkumné studie a uplatňuje zpětnou vazbu od uživatelů jejich produktů. Je proslulá výrobou jedněch z nejlepších dostupných produktů pro Jiu-Jitsu. 

Hayabusa se řídí filozofií Kaizen. Tento systém vyjadřuje snahu o neustálá zlepšení, která se však nerealizují jednorázovými velkými inovačními skoky, ale zdokonalováním i těch nejmenších detailů. Toho lze dosáhnout jen zpochybněním stasu quo. Každou jednotlivou součást produktu podrobit zkoumání a pokoušet se o její zlepšení. To je to, co Hayabusa představuje.

 

 

 

 

 

 

Parametry
Materiál Syntetická kůže
Barva Fialová

Alternativní produkty3