Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Boxerské rukavice Cleto Reyes Extra Padding - Červená

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 6 939 Kč
pár

Udržte vaše ruce v bezpečí a extra pohodlí i při nejtvrdším tréninku. Anatomicky tvarované tréninkové rukavice Extra Padding  mají o 1,2 cm širší vrstvu výplně na horní části kloubů ruky, než standardní model. Detailní informace

Kód produktu: P00020

Ověřené na Zboží.cz

Díky tomu poskytnou větší ochranu při tréninku nejen vám, ale i vašemu soupeři. Poskytují maximální možnou bezpečnost při každém úderu. Přišitý palec chrání oči vašeho soupeře a brání zlomení nebo vymknutí vašeho palce. Další výhodou tohoto modelu je prodloužená manžeta na suchý zip, která optimálně zpevní zápěstí. Samozřejmostí je vodoodpudivá podšívka, která zabraní navlhnutí výplně a rukavice si tak udrží stálou hmotnost. 

Díky přiléhavému střihu, anatomickému tvaru, promyšlenému designu je a preciznímu ručnímu zpracování se tyto rukavice staly synonymem bezpečí. 

Firma Cleto reyes je již po dlouhou řadu let synonymem nejvyšší kvality zpracování a materiálu boxerského vybavení v Mexiku. Její produkty jsou vystavěny na tradicích a ověřeny fightery z celého světa. 

Detaily produktu:

  • 5 cm polstrování v oblasti úderů pro maximální ochranu
  • Výplň z latexové pěny pro nadstandardní ochranu ruky 
  • Prodloužená manžeta na suchý zip pro zpevnění zápěstí
  • Přišitý palec brání zlomení nebo vykloubení palce a chrání soupeřovi oči
  • Vyrobeny z nejkvalitnější hovězí kůže
  • Voděodolná podšívka zabraňuje navlhnutí výplně
  • Nášivka na manžetě 
  • Precizní ruční výroba
  • Vyrobeno v Mexiku

Tipy pro výběr váhy boxerských rukavic:

Velikost rukavic uvnitř je univerzální, proto je stejná pro všechny váhy. Hmotnost boxerských rukavic je celosvětově uváděna v uncích. Obvykle platí, že čím větší je váha bojovníka, tím těžší by měly rukavice být. 

Péče o rukavice:

Vzhledem k tomu, že rukavice jsou vyráběny z hovězí kůže, jsou náchylné na poškození solí a kyselinami, které obsahuje pot. Jednoduché zásady péče o ně, mohou výrazně prodloužit jejich životnost. Důležité je rukavice po každém tréninku otřít z vnější strany a nechat zvolna vyschnout. Nevhodné je sušení u zdroje tepla nebo na přímém slunečním záření. Před dalším použitím musí být rukavice zcela vyschlé. Doporučujeme také ošetření rukavic přípravkem na kůži.

O značce:

Mexická značka Cleto Reyes je již po dlouhou řadu let synonymem nejvyšší kvality zpracování a materiálu boxerského vybavení. Produkty jsou ručně vyráběné a ověřeny během let fightery z celého světa. Mezi nejznámější zápasníky spojené se značkou Cleto Reyes patří i Muhammad Ali, který tuto značku proslavil, pak také Many Paquiao, Sugar Rey Leonard  a mnoho dalších. 

Tuto legendární značku vytvořil mexický boxer Cleto Reyes Castro, který na základě nepřenositelných zkušeností z ringu, vytvořil jedny z nejlepších rukavic na světě. A tak začal příběh velmi silné značky Cleto Reyes. Na jehož počátku byla potřeba, později velká vášeň pro box, a nakonec oddanost své práci.

Parametry
Materiál Pravá kůže
Barva Červená

Alternativní produkty2