Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Zubní chránič SISU - převratný způsob ochrany zubů

Bezpečí pro vaše zuby a maximální komfort

Zubní chrániče Sisu byly vytvořeny týmem vědců, tak aby splnily specifické nároky sportovců při náročných trénincích. S chráničem zubů z kterékoliv řady ústních chráničů Sisu, ať už je řada Aero se svým největším rozpětím velikostí a barev, Max pro maximální možnou ochranu, 3D pro snadné tvarování a nebo základní řada GO, si můžete být jistí pohodlím. Sisu lépe drží na zubech a díky strategicky umístěným otvorům, můžete snáze dýchat, můžete pít a mluvit.

Žena boxuje do boxovacího pytle


Trojúhelník Sisu je mnohem víc než jen designový prvek

Chránič zubů SISU je vyroben z jedinečného vysoce výkonného termoplastického materiálu s otevřenými prostory uspořádanými do trojúhelníkového vzoru. Tyto strategicky navržené úhly a vzdálenosti mezi otevřenými prostory směřují sílu nárazu od zubů a poskytují chrániči zubů vynikající absorpci síly při nárazu. Tento významný průlom v technologii chráničů zubů byl oceněn patentem.

Detail s popisem chránič zubů


Víc ochrany než standartní chrániče zubů

Chránič zubů SISU je osmkrát odolnější než jiné běžné chrániče zubů. Ptáte se, jak to funguje? Je vyroben na základě patentované technologie Diffusix. Malé perforace v chrániči zubů fungují podobně jako nosníky na mostě a umožňují, aby se konstrukce při nárazu ohnula. Nestlačitelný materiál funguje jako štít, který sílu spíše odráží, než pohlcuje. Tímto způsobem dochází k rozprostření energie úderu a lepší ochraně vašich zubů.

Muž boxuje do boxovacího pytle


Menší než ostatní

Nikoho opravdu nebaví nosit velké chrániče zubů. SISU je minimálně o 30 procent tenčí než ostatní chrániče zubů. S menším množstvím materiálu přichází větší pohodlí a použitelnost. Chránič zubů SISU můžete používat, když pijete, mluvíte nebo hrajete. Vyzkoušejte tento unikátní produkt, který je vhodný především pro hokej, box, fotbal, basketbal, lakros a další týmové, kontaktní a bojové sporty.


Znovu tvarovatelný – až 20x

Co se stane, když si pořídíte náš chránič zubů a o dva měsíce později dostanete rovnátka? Žádné obavy. Chránič zubů Sisu lze opakovaně přetvářet podle toho, jak se vám posouvají zuby. Bonus! Chránič zubů SISU můžete přetvořit až 20krát! Stačí jej vhodit do misky s horkou vodou a opět můžete začít od začátku. 

Žena s rovnátky a chráničem na zuby


Velký výběr barev

Jak již víte, že chrániče zubů SISU jsou osmkrát odolnější a o 30-50 % pevnější než běžné chrániče zubů. Ale věděli jste, že jsou k dispozici až v 16 barvách? Všichni máme své oblíbené a vy zřejmě také. Bez ohledu na to, jakou barvu si vyberete, budete moci začít každý zápas s jistotou, protože budete vědět, že bez ohledu na to, jak silně udeříte, vaše SISU vás ochrání.

Barevná paleta chráničů zubů


Doporučené produkty6