Platba na 3 splátky a bez navýšení!

Nejlepší vánoční dárek

Letos frčí box i mezi dětmi,

a aby ne, také je to jeden z nejlepších sportů na získání fyzické i mentální odolnosti. Dítko posílí svou sebedůvěru a naučí se bránit. Ale nejlepší na tom je to, že chodit na box je jednoduše zábava. Oslní kamarády netypickým koníčkem a velmi účinným způsobem odbourá stres. Pro začátečníky jsou vhodné dětské boxerské rukavice RDX JBG 4B a pokud už doma máte zkušeného malého boxera či boxerku koukněte na luxusnější koženou variantu YOKKAO Matrix.

Co takhle něco na odbourání stresu

a spálení povánočních kalorií, populární Fitbox. Zkuste pod stromeček věnovat RDX T6 MMA rukavice. Nabízejí velký rozsah velikostí, vhodné jak pro ženy, děti, ale i muže. RDX T6 jsou kvalitněji zpracované a poskytnou ruce větší ochranu než rukavice určené pouze pro fitbox. Dále je na trénink vhodné pořídit si bandáže na ruce, vybírejte z klasických bandáží nebo se mrkněte na gelové bandáže.

Pro vyznavače MMA zápasů.

Výše zmíněné rukavice RDX T6 jsou výbornou variantou pro všechny MMA nadšence. Pro fajnšmekry pak mohou být zajímavou volbou kožené MMA rukavice Revgear Pro series MS1, které jsou velmi oblíbené mezi nejlepšími trenéry a fightery UFC.

Něco pro boxerské začátečníky.

Boxerské rukavice Hayabusa S4BG budou ideálním dárkem pro ty, kteří s boxem začínají, zaměřují na bezpečí a pohodlí. Poskytnou vynikající ochranu kloubům a dostatečně zpevní zápěstí. Navíc mají neocenitelnou vychytávku, která zabrání přerušování tréninku. Tzv. „potní palec“, materiál na palci je ze savého, na dotek příjemného materiálu, kterým lze otřít pot z čela.

Dárek pro vyznavače maximálního bezpečí.

Hayabusa T3 se pravidelně umisťují mezi vítězi řady testů v kvalitě boxerských rukavic. Bezpečný střih, kvalitní materiály a prvotřídní ochrana jsou výsledkem rozsáhlého výzkumu. Dvojité zapínání Dual-X® s vloženou gumou je intuitivní a zajišťuje pevné uchycení. Tyto boxerské rukavice ocení jistě každý ať už začínající nebo pokročilý boxer.

A co takhle thajský box?

Pokud hledáte dárek vhodný pro znalce a vyznavače thajského boxu, pak tou správnou volbou budou boxerské rukavice Yokkao. Tato skvělá Thajská značka je proslulá svými kvalitními produkty. Vybírat můžete z mnoha designů, velikostí, barev, ale i druhu materiálů. Pokud budete chtít poradit více, napište nebo zavolejte nám, rádi vám poradíme.

A to nejlepší na konec.

Mexická legenda mezi boxery – boxerské rukavice Cleto Reyes. Hledáte dárek pro někoho, kdo box jednoduše miluje?  Pak vybírejte rukavice, které vydrží roky. Ty, které si nasadí na ruce a bude mít pocit jako by tam patřily. Ty, které se budou každým úderem zlepšovat. Ty, které vyzkouší, už nikdy nebude chtít jiné. Tato varianta je nejnákladnější, ale radost, kterou tímto dárkem způsobíte bude maximální.

Můžete také volit mezi dalšími nezbytnými doplňky jako jsou například chrániče holení hayabusa T3, lapy anebo vánoční dárky hledejte v širokém výběru oblečení. Ale o tom až v dalším článku.

Doporučené produkty4